Menü ☰
Reklam


19 Temmuz 2017 Çarşamba tarihli Şok Aktüel Ürünler kataloğu incelememizi 4. ve son broşür sayfası incelememiz ile tamamlayacağız.

Şok Aktüel incelememizde bu broşür sayfasında Sesu Roll-On Sir Ağda Isıtıcı Set, Bingo Soft Yumuşatıcı, Softy Günlük Ped ve Sera Buz Torbası ilk dikkat çeken aktüel ürünler oluyor.

Şimdi Şok Aktüel 19 Temmuz 2017 Kataloğu bu broşür sayfasında yer alan fırsat ürünlerini ve avantajlı fiyatlarını listeleyelim;

  • Sesu Roll-On Sir Ağda Isıtıcı Set 29,90 TL
  • Sesu Ilık Ağda 250 gr 4,43 TL
  • Lionesse Ayak Törpüsü 5,95 TL
  • Softy Ultra Normal 10'lu / Gece 7'li 1,65 TL
  • Softy Klasik Ped Normal 10'lu 1,05 TL
  • Softy Günlük Ped Normal 20'li 1,95 TL
  • Sera Buz Torbası 10 Torba 2,95 TL
  • Bingo Soft Yumuşatıcı 5 lt 10,95 TL

Böylece Şok Aktüel 19 Temmuz 2017 Kataloğu incelememizi tamamlamış olduk. Gelecek hafta için yayınlanacak Şok 26 Temmuz 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu incelememizde görüşmek üzere...

Reklam
Diğer Broşürler
Şok Aktüel 19 Temmuz - LG Led Ekran
Şok Aktüel 19 Temmuz - Desenli Termos
Şok Aktüel 19 Temmuz - Tursil Jel Deterjan
Şok Aktüel 19 Temmuz - Bingo Soft Yumuşatıcı
Uyarı

Şu anda incelemekte olduğunuz katalog Şok Market tarafından hazırlanmış olup bu kampanya haberi siz değerli ziyaretçilermize sitemizde sunulmuştur. İncelemekte olduğunuz katalogun telif hakkı sahibi Şok Market olup www.sokmarket.com.tr kaynak gösterilerek yayınlanmaktadır. Bu kampanya haberi ile ilgili sitemizde diğer ziyaretçilerimiz ile görüş alışverişi yapabilirsiniz. Sitemizin tek amacı güncel kampanyalar hakkında sizleri bilgilendirmektir.

Yeni ŞOK Katalogları
ŞOK 19 Haziran 2024 Aktüel Ürünler Kataloğu
ŞOK'ta bu hafta 19 Haziran 2024 Çarşamba gününden itibaren geçerli olacak aktül ürünler kataloğu yayınlandı. ŞOK 19 Haziran 2024 kataloğu ile bu hafta gelecek ürünler...
DEVAMINI OKU >>
ŞOK 15 Haziran 2024 Aktüel Ürünler Kataloğu
ŞOK'ta bu hafta 15 Haziran 2024 Cumartesi gününden itibaren geçerli olacak hafta sonu aktüel kampanya kataloğu yayınlandı. ŞOK 15 Haziran 2024 kataloğu...
DEVAMINI OKU >>
Reklam

Bu sayfada Şok 19 Temmuz 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu görselini sizlere sunduk. En güncel ŞOK Aktüel kataloglarını aktuel-indirim.com sitemizde sizlerle buluşturuyoruz. Bizi sosyal medyada Facebook üzerinden de takip edebilirsiniz. En güncel Şok Market fırsatlarını detaylı şekilde sizlere sunuyoruz. Sitemizde her zaman en güncel Şok Market katalogları ve indirimleri yer alıyor. Bu sayfada görüntülediğiniz Şok 19 Temmuz 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu ile ilgili düşüncelerinizi buraya tıklayarak yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.
Şu anda bulunduğunuz aktuel-indirim.com adresinde iş ortaklarımız içeriği ve reklamları kişiselleştirmek, trafiği analiz etmek için çerezler (Cookies) kullanmaktadır. İş ortaklarımız topladıkları bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirerek kullanabilir.
aktuel-indirim.com sitesi ile ilgili tüm merak ettikleriniz ve sormak istedikleriniz ile ilgili iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. İletişim formu aracılığı ile ilettiğiniz mesajlarınıza en kısa süre içerisinde dönüş yapmaktayız.