Menü ☰
Reklam


Ramazan Erzak Paketi ve ŞOK Kart tanıtımının yapıldığı broşür sayfası incelememizle birlikteyiz. 9 Mayıs ŞOK Market fırsatları incelememizde bu broşür sayfasında Ramazan Paketi dikkat çekiyor.

Ramazan ayının gelmesi ile birlikte indirimli ürün sayısının ve katalogtaki sayfa sayısının arttığı ŞOK'ta bu hafta Ramazan Erzak Paketi 49,90 TL olarak yer alıyor. Ayrıca 25 TL değerinde ŞOK Kart alarak ihtiyacı olanlara hediye edebilirsiniz. Ramazan paketi içeriğinde temel gıda ürünleri bilinen markaların ürünlerinden oluşuyor.

Böylece ŞOK 9 Mayıs 2018 Aktüel İndirim Kataloğu incelememizde bu broşür sayfası incelememizin de sonuna gelmiş oluyoruz.

Reklam
Diğer Broşürler
Anneler Günü Kampanyası
Muiler Çok Amaçlı Kalpli Sunum Tepsisi
Doğuş Filiz Çay
Ramazan Erzak Paketi
Bizim Vatan Ton Balığı
Medine Hurması
Ramazan Bereketi
Amigo ve Koska Ürünleri
Yeni ŞOK Katalogları
ŞOK 30 Mayıs 2018 Aktüel İndirim Katalogu
ŞOK 30 Mayıs 2018 Çarşamba aktüel ürünler katalogu yayınlandı. ŞOK'ta bu hafta gelecek ürünler belli oldu. 30 Mayıs ŞOK Aktüel kampanyasında hangi ürünler var hemen bakalım. Tüm detayları ile 30.05.2018 ŞOK Market fırsatları
DEVAMINI OKU >>
ŞOK 26 Mayıs 2018 Hafta Sonu Fırsatları
ŞOK Market hafta sonu fırsatları yayınlandı. 26 Mayıs 2018 Cumartesi gününden itibaren geçerli olacak ŞOK Aktüel Ürünler neler, ŞOK'ta bu hafta hangi ürünlerde indirim var? Hemen ŞOK 26.05.2018 fırsatları incelememize...
DEVAMINI OKU >>
Reklam