Menü ☰
Reklam


Ramazan Erzak Paketi ve ŞOK Kart tanıtımının yapıldığı broşür sayfası incelememizle birlikteyiz. 9 Mayıs ŞOK Market fırsatları incelememizde bu broşür sayfasında Ramazan Paketi dikkat çekiyor.

Ramazan ayının gelmesi ile birlikte indirimli ürün sayısının ve katalogtaki sayfa sayısının arttığı ŞOK'ta bu hafta Ramazan Erzak Paketi 49,90 TL olarak yer alıyor. Ayrıca 25 TL değerinde ŞOK Kart alarak ihtiyacı olanlara hediye edebilirsiniz. Ramazan paketi içeriğinde temel gıda ürünleri bilinen markaların ürünlerinden oluşuyor.

Böylece ŞOK 9 Mayıs 2018 Aktüel İndirim Kataloğu incelememizde bu broşür sayfası incelememizin de sonuna gelmiş oluyoruz.

Reklam
Diğer Broşürler
Anneler Günü Kampanyası
Muiler Çok Amaçlı Kalpli Sunum Tepsisi
Doğuş Filiz Çay
Ramazan Erzak Paketi
Bizim Vatan Ton Balığı
Medine Hurması
Ramazan Bereketi
Amigo ve Koska Ürünleri
Yeni ŞOK Katalogları
ŞOK 29 Eylül 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu
ŞOK 29 Eylül 2018 Cumartesi hafta sonu aktüel indirim kataloğu yayınlandı. ŞOKta bu hafta 29 Eylül ile 2 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak aktüel ürünler kampanyası ile gelecek ürünler neler...
DEVAMINI OKU >>
ŞOK 26 Eylül 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu
Eylül ayının son kampanyasında ŞOK 26 Eylül 2018 Çarşamba fırsatlarını inceliyoruz. 3 Ekim ŞOK aktüel ürünler kataloğu yayınlanana kadar geçerli olacak bu hafta indirimleri...
DEVAMINI OKU >>
Reklam