Menü ☰
Reklam


Şok aktüel ürünler 6 Eylül 2017 Çarşamba kampanya kataloğu incelememize 8 broşür sayfasından oluşan kataloğun ilk broşür sayfası incelememiz ile başlıyoruz.

Şok Market yeni hafta fırsatları incelememizde ilk broşür sayfasında Kawai Tablet, Kuer 10 Gözlü Kitaplık, Okul Ayakkabısı ve Gezer Okul Panduf gibi ürünleri avantajlı fiyatları ile görüyoruz.

Hemen Şok Market 6 Eylül 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu 1. broşür sayfasında yer alan aktüel ürünleri ve fiyatlarını listeleyelim;

  • Kawai 7" Tablet 159 TL
  • Kuer 10 Gözlü Kitaplık 59,90 TL
  • Okul Ayakkabısı 29 TL
  • Gezer Okul Panduf 12,90 TL
  • Lisanslı Matara Cars ve Frozen 7,90 TL

Böylece Şok Market 6 Eylül 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu ilk broşür sayfası incelememizi tamamlamış olduk. Şok Aktüel Ürünler bu hafta 8 broşür sayfası olarak yayınlandı. Diğer 7 broşür sayfasının incelemesine aşağıda bulunan "Diğer Broşürler" başlığı altından ulaşabilirsiniz.

Reklam
Diğer Broşürler
Şok Market 6 Eylül - Kawai Tablet
Şok Market 6 Eylül - Okul Çantası
Şok Market Kırtasiye Ürünleri - 6 Eylül 2017
Şok Okul Malzemeleri - 6 Eylül 2017
Şok Kırtasiye Ürünleri - 6 Eylül 2017
Şok Market 6 Eylül - Okul Malzemeleri
Şok Aktüel 6 Eylül - Kırtasiye Malzemeleri
Şok Aktüel 6 Eylül - Okul Eşyaları
Uyarı

Şu anda incelemekte olduğunuz katalog Şok Market tarafından hazırlanmış olup bu kampanya haberi siz değerli ziyaretçilermize sitemizde sunulmuştur. İncelemekte olduğunuz katalogun telif hakkı sahibi Şok Market olup www.sokmarket.com.tr kaynak gösterilerek yayınlanmaktadır. Bu kampanya haberi ile ilgili sitemizde diğer ziyaretçilerimiz ile görüş alışverişi yapabilirsiniz. Sitemizin tek amacı güncel kampanyalar hakkında sizleri bilgilendirmektir.

Yeni ŞOK Katalogları
ŞOK 19 Haziran 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu
ÇARŞAMBA FIRSATLARI; ŞOK 19 Haziran 2019 Aktüel Kataloğu YAYINLANDI! ŞOK'ta bu hafta gelecek ürünler belli oldu. ŞOK Aktüel 19 Haziran kampanyası
DEVAMINI OKU >>
ŞOK 15 Haziran 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu
Hafta sonu fırsatları; ŞOK 15 Haziran 2019 aktüel ürünler kampanyası ile yeni indirimler sizlerle... ŞOK Aktüel 15 Haziran fırsatlarında bu hafta sonu...
DEVAMINI OKU >>
Reklam

Bu sayfada Şok 6 Eylül 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu görselini sizlere sunduk. En güncel ŞOK Aktüel kataloglarını aktuel-indirim.com sitemizde sizlerle buluşturuyoruz. Bizi sosyal medyada Facebook üzerinden de takip edebilirsiniz. En güncel Şok Market fırsatlarını detaylı şekilde sizlere sunuyoruz. Sitemizde her zaman en güncel Şok Market katalogları ve indirimleri yer alıyor. Bu sayfada görüntülediğiniz Şok 6 Eylül 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu ile ilgili düşüncelerinizi buraya tıklayarak yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.
Şu anda bulunduğunuz aktuel-indirim.com adresinde iş ortaklarımız içeriği ve reklamları kişiselleştirmek, trafiği analiz etmek için çerezler (Cookies) kullanmaktadır. İş ortaklarımız topladıkları bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirerek kullanabilir.
aktuel-indirim.com sitesi ile ilgili tüm merak ettikleriniz ve sormak istedikleriniz ile ilgili iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. İletişim formu aracılığı ile ilettiğiniz mesajlarınıza en kısa süre içerisinde dönüş yapmaktayız.