Menü ☰
Anasayfa / Şok Aktüel / ŞOK 31 Ağustos 2019 Hafta Sonu İndirimleri

ŞOK hafta sonu indirim kataloğu ile gelecek ürünler için ŞOK 31 Ağustos 2019 Cumartesi kataloğu beklenirken aşurelik ürünler kataloğu yayınlandı. ŞOK'ta bu hafta sonu indirimleri yerine yayınlanan 28 Ağustos - 10 Eylül tarihleri arasında geçerli olacak katalog sayfamızda.

ŞOK 31 Ağustos 2019 Hafta Sonu İndirimleri

Aşure haftasında aşurelik tüm ürünlerin yer aldığı ŞOK Market kampanyası yayınlandı. Bu hafta sonu için beklenen ŞOK 31 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yerine yayınlanan Aşurelik Ürünler kataloğunda aşure için gerekli tüm malzemeler yer alıyor.

ŞOK Aktüel Ürünler incelemelerimizde Çarşamba ve Cumartesi fırsatlarını sizlere sunuyoruz. Bu hafta sonu için beklenen katalog yerine ŞOK Market 28 Ağustos - 10 Eylül tarihleri arasında geçerli olacak sürpriz bir katalog yayınladı. Bereketli Aşureler Yapmak ŞOK Ucuz sloganı ile yayınlanan kampanyaya ait görsele hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

ŞOK Market tarafından yayınlanan tüm kampanyalara sitemizden ŞOK Aktüel menüsü altından ulaşabilirsiniz. Önümüzdeki Çarşamba günü yayınlanacak ŞOK 4 Eylül 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu ve hafta sonu için yayınlanacak ŞOK 7 Eylül 2019 Hafta Sonu İndirim Kataloğu detayları sitemizde olacak. ŞOK Market şubelerinde 28 Ağustos - 10 Eylül tarihleri arasında geçerli olacak katalog hemen aşağıda sizlerle...

ŞOK Aşurelik Ürünler Kataloğu 2019
ŞOK 11 Temmuz 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu
Hafta sonu ŞOK Kataloğu olarak yayınlanan ŞOK 11 Temmuz 2020 Aktüel İndirim Kataloğu ile birlikteyiz. ŞOK'ta bu hafta sonu gelecek ürünler yayınlandı.
ŞOK 8 Temmuz 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu
ŞOK Aktüel Katalog yeni hafta indirimleri; ŞOK 8 Temmuz 2020 Aktüel İndirim Kataloğu yayınlandı. 8 Temmuz ŞOK Market kataloğu ile gelecek ürünler belli oldu.
Reklam

En Yeni Kampanyalar

Yorumlar

Paylaş
Reklam