Menü ☰
Reklam


Şok Aktüel 16 Eylül 2017 Cumartesi fırsat ürünleri kataloğu 1. broşür sayfasında okul malzemeleri cazip fiyatları ile öne çıkıyor.

Şok Market incelememizde bu hafta sonu 1. broşür sayfasında Kuer 10 Gözlü Kitaplık, Okul Sırt Çantası, Lisanslı Anaokul Çantası ve Lisanslı Beslenmeli İlkokul Çantası gibi okul malzemeleri avantajlı fiyatları ile dikkat çekiyor.

Şimdi Şok 16 Eylül 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu ilk broşür sayfasında yer alan okul malzemeleri ve fiyatlarını listeleyelim;

  • Lisanslı Beslenmeli İlkokul Çantası 19,90 TL
  • Okul Sırt Çantası 19,90 TL
  • Lisanslı Anaokul Çantası 12,50 TL
  • Mateksan Defter Çeşitleri 0,70 TL
  • Kuer 10 Gözlü Kitaplık 59,90 TL
  • Vera A4 Fotokopi Kağıdı 500 Adet 8,25 TL
  • Faber Castel Econ Mekanik Kurşun Kalem Seti 5,95 TL
  • Faber Castel Silgi + Kalemtıraş Seti 4,95 TL
  • Pritt 3+2 Silgi 3,50 TL
  • Pritt Stick Yapıştıcı 3x11 gr 7,95 TL

Böylelikle Şok 16 Eylül 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu ilk broşür sayfası incelememizi tamamladık. Şok Aktüel Kataloğu diğer broşür sayfası incelememize "Diğer Broşürler" başlığı altından bakabilirsiniz.

Reklam
Diğer Broşürler
ŞOK Aktüel 16 Eylül - Okul Malzemeleri
ŞOK Aktüel 16 Eylül - Bizim Ayçiçek Yağı
Uyarı

Şu anda incelemekte olduğunuz katalog Şok Market tarafından hazırlanmış olup bu kampanya haberi siz değerli ziyaretçilermize sitemizde sunulmuştur. İncelemekte olduğunuz katalogun telif hakkı sahibi Şok Market olup www.sokmarket.com.tr kaynak gösterilerek yayınlanmaktadır. Bu kampanya haberi ile ilgili sitemizde diğer ziyaretçilerimiz ile görüş alışverişi yapabilirsiniz. Sitemizin tek amacı güncel kampanyalar hakkında sizleri bilgilendirmektir.

Yeni ŞOK Katalogları
ŞOK 18 Eylül 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu
ŞOK Çarşamba Fırsatları; ŞOK 18 Eylül 2019 Aktüel İndirim Kataloğu yayınlandı. ŞOK'a bu hafta gelecek ürünler belli oldu. ŞOK Aktüel 18 Eylül...
DEVAMINI OKU >>
ŞOK 14 Eylül 2019 Hafta Sonu İndirimleri
Hafta Sonu Fırsatları; ŞOK 14 Eylül 2019 Cumartesi aktüel indirim kataloğu yayınlandı. ŞOK'a bu hafta gelecek ürünler ve indirimler belli oldu.
DEVAMINI OKU >>
Reklam

Bu sayfada ŞOK 16 Eylül 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu görselini sizlere sunduk. En güncel ŞOK Aktüel kataloglarını aktuel-indirim.com sitemizde sizlerle buluşturuyoruz. Bizi sosyal medyada Facebook üzerinden de takip edebilirsiniz. En güncel Şok Market fırsatlarını detaylı şekilde sizlere sunuyoruz. Sitemizde her zaman en güncel Şok Market katalogları ve indirimleri yer alıyor. Bu sayfada görüntülediğiniz ŞOK 16 Eylül 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu ile ilgili düşüncelerinizi buraya tıklayarak yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.
Şu anda bulunduğunuz aktuel-indirim.com adresinde iş ortaklarımız içeriği ve reklamları kişiselleştirmek, trafiği analiz etmek için çerezler (Cookies) kullanmaktadır. İş ortaklarımız topladıkları bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirerek kullanabilir.
aktuel-indirim.com sitesi ile ilgili tüm merak ettikleriniz ve sormak istedikleriniz ile ilgili iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. İletişim formu aracılığı ile ilettiğiniz mesajlarınıza en kısa süre içerisinde dönüş yapmaktayız.