Menü ☰
Reklam


ŞOK Market yeni hafta fırsatları incelememizde 4. broşür sayfasında Komili Bebek Bezi ilk dikkat çeken fırsat ürünü oluyor.

ŞOK Fırsatları incelememizde son broşür sayfasında Komili Bebek Aylık Fırsat Paketi ve Bingo Soft Yumuşatıcı dışında "Tüm Sıvı Deterjanlarda İkincisi %50 İndirimli!" kampanyası ile Persil Jel Deterjan Çeşitleri ve Ariel Jel Deterjan gibi ürünler dikkat çekiyor.

Şimdi ŞOK 13 Eylül 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu 4. broşür sayfasında yer alan fırsat ürünleri ile indirimli fiyatlarını sıralayalım;

  • Komili Bebek Aylık Fırsat Paketi 38,95 TL
  • Bingo Soft Yumuşatıcı 5 Litre 10,95 TL
  • Persil Jel Deterjan Çeşitleri 2310 ml 19,46 TL (2'li alımda adet fiyatı)
  • Ariel Jel Deterjan 2145 ml 21,67 TL (2'li alımda adet fiyatı)
  • Perwol Jel Deterjan Çeşitleri 1800 ml 8,96 TL (2'li alımda adet fiyatı)

Böylece ŞOK 13 Eylül 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu incelememizi tamamladık. Gelecek hafta için yayınlanacak ŞOK 20 Eylül 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu incelememizde görüşmek üzere...

Reklam
Diğer Broşürler
ŞOK 13 Eylül 2017 - Philips Cyclone Elektrikli Süpürge
ŞOK 13 Eylül 2017 - Mama Sandalyesi
ŞOK 13 Eylül 2017 - Ülker Çokokrem
ŞOK 13 Eylül 2017 - Komili Bebek Bezi
Uyarı

Şu anda incelemekte olduğunuz katalog Şok Market tarafından hazırlanmış olup bu kampanya haberi siz değerli ziyaretçilermize sitemizde sunulmuştur. İncelemekte olduğunuz katalogun telif hakkı sahibi Şok Market olup www.sokmarket.com.tr kaynak gösterilerek yayınlanmaktadır. Bu kampanya haberi ile ilgili sitemizde diğer ziyaretçilerimiz ile görüş alışverişi yapabilirsiniz. Sitemizin tek amacı güncel kampanyalar hakkında sizleri bilgilendirmektir.

Yeni ŞOK Katalogları
ŞOK 18 Eylül 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu
ŞOK Çarşamba Fırsatları; ŞOK 18 Eylül 2019 Aktüel İndirim Kataloğu yayınlandı. ŞOK'a bu hafta gelecek ürünler belli oldu. ŞOK Aktüel 18 Eylül...
DEVAMINI OKU >>
ŞOK 14 Eylül 2019 Hafta Sonu İndirimleri
Hafta Sonu Fırsatları; ŞOK 14 Eylül 2019 Cumartesi aktüel indirim kataloğu yayınlandı. ŞOK'a bu hafta gelecek ürünler ve indirimler belli oldu.
DEVAMINI OKU >>
Reklam

Bu sayfada ŞOK 13 Eylül 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu görselini sizlere sunduk. En güncel ŞOK Aktüel kataloglarını aktuel-indirim.com sitemizde sizlerle buluşturuyoruz. Bizi sosyal medyada Facebook üzerinden de takip edebilirsiniz. En güncel Şok Market fırsatlarını detaylı şekilde sizlere sunuyoruz. Sitemizde her zaman en güncel Şok Market katalogları ve indirimleri yer alıyor. Bu sayfada görüntülediğiniz ŞOK 13 Eylül 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu ile ilgili düşüncelerinizi buraya tıklayarak yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.
Şu anda bulunduğunuz aktuel-indirim.com adresinde iş ortaklarımız içeriği ve reklamları kişiselleştirmek, trafiği analiz etmek için çerezler (Cookies) kullanmaktadır. İş ortaklarımız topladıkları bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirerek kullanabilir.
aktuel-indirim.com sitesi ile ilgili tüm merak ettikleriniz ve sormak istedikleriniz ile ilgili iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. İletişim formu aracılığı ile ilettiğiniz mesajlarınıza en kısa süre içerisinde dönüş yapmaktayız.